Alo Oto Kurtarma
Alo Oto Kurtarma

Alo Oto Kurtarma

 

Arabaların icadı ve günlük yaşamda yaygın olarak yerini almasından sonra insanların temel ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak üzere gün içerisinde çeşitli araçlar kullanmaktayız. Oto kurtarma, yolda yardıma muhtaç araçların bir yerden başka bir yere araç kurtarıcıları vasıtasıyla taşınma işlemidir. Bu işlem daha çok vinç operatörleri tarafından araç çekiciler kullanılarak yapılır.


Araç herhangi bir arıza nedeniyle yolda kaldığında veya herhangi bir trafik kazası meydana geldiğinde ilk olarak arıza yapan aracın sürücüsü ve araç içerisindeki diğer yolcuların güvenliği sağlanmalıdır. Başka kazayı önlemek ve diğer sürücülerin dikkat etmesini sağlamak üzere trafikte akan diğer araçların göreceği şekilde uyarı levhaları asılmalı ve dörtlü ikaz ışıkları çalışır şekilde bırakılmalıdır. Kaza sonucu kendinizde veya yolcularda herhangi bir yaralanma olup olmadığını kontrol ettikten sonra ambulans ve sağlık ekiplerine de haber vermeyi unutmayınız.


Hemen ara veya Whatsapp'tan yaz!


Bulunduğunuz yere gelip aracınızı çekelim. Hemde en uygun fiyatlarla!

 

 

Gerekli fiziki emniyet tedbirlerinin alınmasından sonra yol yardımına ihtiyacı olan kişi en yakın oto kurtarma ekibi ile irtibat kurmalı ve oto kurtarma yardımı istemelidir. Yardım talebini alan oto kurtarma ekibi en kısa sürede olay yerine gelir ve gerekli işlemleri kurallarına uygun olarak gerçekleştirir. Bu işlem sırasında tüm güvenlik önlemleri alınmalıdır.

 

 

bursa osmangazi oto kurtarma,bursa osmangazi oto kurtarma firmaları,bursa osmangazi acil oto kurtarıcı,bursa osmangazi 7/24 oto kurtarıcı,bursa osmangazi en yakın oto kurtarıcı,bursa osmangazi oto kurtarma hizmeti,bursa osmangazi güvenilir oto kurtarıcı,bursa osmangazi oto kurtarıcı iletişim,bursa osmangazi acil oto kurtarma,bursa osmangazi oto çekici firmaları,bursa osmangazi acil oto çekici firmaları,bursa osmangazi 7/24 oto çekici,bursa osmangazi en yakın oto çekici,bursa osmangazi oto çekici hizmeti,bursa osmangazi güvenilir oto çekici,bursa osmangazi acil oto çekici,bursa osmangazi yol yardım firmaları,bursa osmangazi acil yol yardım,bursa osmangazi 7/24 oto yol yardım,bursa osmangazi en yakın oto yol yardım,bursa osmangazi güvenilir yol yardım firmaları,bursa osmangazi yol yardım,

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014